لیست محصولات این تولید کننده اسکانیا

اسکانیا، (به سوئدی: Scania) شرکت خودروسازی و صنایع سنگین سوئدی است که تولیدکننده انواع کامیون، اتوبوس، موتورهای دیزلی و کشتی است. دفتر مرکزی و کارخانه تولیدی اصلی این شرکت در شهر سودتلیا در ۳۰ کیلومتری جنوب استکهلم قرار دارد.

شرکت اسکانیا در سال ۱۹۰۰ میلادی در شهر مالمو سوئد تأسیس شد و در حال حاضر یک شرکت تابعه از گروه فولکس‌واگن به‌شمار می‌آید. سهام شرکت اسکانیا در بازار بورس اوراق بهادار استکهلم و بورس اوام‌اکس معامله می‌شود.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دیاگ اسکانیا Scania VCI2 - موتور دریایی و صنعتیشرکت اسکانیا بعد از ارائه دستگاه دیاگ VCI1 برای محصولات تولید قبل از سال 2004 ،دستگاه جدید خود رابه نام VCI2 به نمایندگی هایش در سراسر دنیا تحویل داد. دیاگ اسکـــانیا VCI2برای محصولات جدید اسکــانیا از جمله :کامیــون و اتوبــوس های (یورو 2،یورو3،یورو4،یورو5 و اخیرا یورو6) با ارائه آپدیت بروز نرم افـــزاری...

  12,000,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دیاگ اسکانیا Scania VCI2 - کامیون و اتوبوسشرکت اسکانیا بعد از ارائه دستگاه دیاگ VCI1 برای محصولات تولید قبل از سال 2004 ،دستگاه جدید خود رابه نام VCI2 به نمایندگی هایش در سراسر دنیا تحویل داد. دیاگ اسکـــانیا VCI2برای محصولات جدید اسکــانیا از جمله :کامیــون و اتوبــوس های (یورو 2،یورو3،یورو4،یورو5 و اخیرا یورو6) با ارائه آپدیت بروز نرم افـــزاری قابل...

  17,000,000 تومان موجود
  (5/5) تایید 1 نظر
  6 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دیاگ اسکانیا Scania VCI3 - کامیون و اتوبوسشرکت اسکانیا بعد از ارائه دستگاه دیاگ VCI1 برای محصولات تولید قبل از سال 2004 ،دستگاه جدید خود را به نام VCI2 به نمایندگی هایش در سراسر دنیا تحویل داد. که با کابلUSB اتصال برقرار میکرد.بنابراین برای ارتباط با WIFIیک دستگاه به نام VCI3 به بازار عرضه کرد. 

  11,000,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نرم افزار دیاگ اسکانیا SDP3

  500,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نرم افزار مولتی اسکانیا Multi Scania این نرم افزار شامل اطلاعات تعمیرگاهی ، پارت کاتالوگ کامیون و اتوبوس های اسکانیا می باشد.

  500,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف