لیست محصولات این تولید کننده موتور آزما

اين شركت فعاليت خود را از سال 1380 با نام موتور آزماي شرق و با طراحي و ساخت دستگاه عيب­ ياب پرايد انژكتوري طرح كيا آغاز نمود و از سال 1384 با نام موتور آزماي ثمين فعاليت خود را ادامه داد و از آن زمان تاكنون، در حال توسعه و به روز رساني اين دستگاه­ها مي­باشد. در حال حاضر، دستگاه­هاي عيب­ ياب شركت موتور آزمای ثمین، كليه خودروهاي توليدي گروه ايران خودرو، سايپا، زامياد، کرمان خودرو، مدیران خودرو و بهمن خودرو را به طور کامل پوشش می­دهد. علاوه بر این، عیب­ یاب این شرکت، بازه وسیعی از خودروهاي خارجي موجود در داخل کشور را نیز تحت پوشش قرار مي­دهد. این شرکت با بهره­ مندی از کارشناسان مجرب، عیب­ ياب برخي از خودروها را به دلیل در دسترس نبودن مدارك و پروتكل ارتباطي آنها، با استفاده از تکنیک­ های پیچیده­ ای گردآوری کرده است به گونه­ ای که، این عیب­ یاب­ها با دقت بسیار بالایی جوابگـــوی آن خودروها می­باشند. همــچنين، شركت موتور آزماي ثمين انواع مختلفـي از دســتگاه­هاي عيب­ ياب با قابليت­هاي متنوع را به بازار عرضه نموده است تا بتواند پاسخگوي نياز، سليقه و توان خريد فعالان بخش خدمات خودرويي كشور باشد، که تجربه توليد و فروش هزاران نمونه از توليدات اين شركت، گواهي بر اين مدعي است.


شرکت موتور آزمای ثمین در ادامه سیر تکاملی خود، با توجه به توانمندی­ها و درخواست مشتریان، مبادرت به فعالیت در زمينه صنعت تجهیزات تعمیرگاهی نیز نمود که از آن جمله می­توان به تولید و عرضه انواع تجهیزات مورد نياز تعمیرگاه­ها مانند انژکتورشور، شارژ گاز کولر، تعویض روغن گیربکس اتوماتیک و تستر و شبیه ساز ECU اشاره نمود. همچنین این شرکت، محصولاتی را در زمینه تجهیزات آموزشی خودرو طراحی و روانه بازار نمود که از آن جمله می­توان به تابلوی شبیه­ ساز سیستم انژکتور و استند موتور روشن اشاره نمود. علاوه بر این، به منظور بالا بردن سطح دانش و تجربه فعالان بخش خودرو، این شرکت، دوره­ های آموزشی در زمینه سیستم سوخت­ رسانی انژکتوری، گیربکس اتوماتیک و موتور و همچنین تعمیرات انواع مختلف ECU و سیستم مولتی پلکس و ... اشاره نمود.
از جمله همکاری­های این شرکت با شرکت­های خودرو ساز، می­توان به اخذ تاییده و انعقاد قرارداد با شرکت­های ایران خودرو، سایپا، زامیاد و پارس خودرو اشاره نمود. در حال حاضر، خطوط تولید شرکت­های مذکور، با استفاده از دستگاه­های عیب­ یاب پرتابل این شرکت تجهیز شده است. لازم به ذکر است، تمامی نمایندگی­های شرکت زامیاد (سایپا) از دستگاه عیب­ یاب پرتابل شرکت مهندسی موتور آزمای ثمین استفاده می­ نمایند.
مديريت اين شركت از نظرات وپيشنهادات سازنده شما در جهت هرچه بهتر شدن خدمات آتي این شرکت استقبال مي­نمايد.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف